KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 14324487
nr 1432 4487
Grafiska blad
2 st, 1800-tal, kolorerade tryck. Bildmått: 18,5x12 cm, yttermått inklusive ram: 33x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:10:04
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)