KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 14324487

nr 1432 4487

Grafiska blad

2 st, 1800-tal, kolorerade tryck. Bildmått: 18,5x12 cm, yttermått inklusive ram: 33x25 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 22 november 2021
kl 19:10:04